Rodinný apartmán

Komfort v kempu? Ano, i to je možné!

Náš pohodlný rodinný apartmán je tu pro všechny náročnější hosty, kteří chtějí spojit komfort s ubytováním v přírodě. Apartmán má celkem 8 místností:

  • vstupní halu s předsíňovou stěnou a botníkem a lavicí
  • toaletu
  • koupelnu se sprchovým koutem a umyvadlem
  • obývací pokoj
  • dětský pokoj
  • ložnici
  • kuchyni s jídelním koutem
  • úklidovou místnost
  • spojovací chodbu

Podívejte se na všechny fotky apartmánu v naší fotogalerii!

POZOR – v našem kempu neubytováváme vodáky, prosím respektujte to. Děkujeme.

Maximální kapacita apartmánu je 5 osob. Apartmán není přizpůsoben pobytu invalidů.

Lůžkoviny s povlečením a parkování 1 automobilu zdarma. Ubytovací poplatek obci zahrnut v ceně.

Závěrečný úklid je povinný pro všechny ubytované hosty. Úklidové prostředky jsou Vám k dispozici v apartmánu.

Check-in od 14.00 do 20.00 hodin.

Check-out nejpozději do 12.00 hodin.

Ubytování v apartmánu je zpravidla na celý týden (7 nocí), vždy od soboty do soboty. Je však možné domluvit individuální délku pobytu přímo s recepční (viz. kontakty).

Stylová výbava pro celou rodinu

V „dospělácké“ ložnici se vyspíte do růžova na manželské posteli, k dispozici je praktický noční stolek s lampičkou. Ráno si můžete přispat nerušení sluníčkem díky stahovacím roletám.

Apartmán - dětský pokoj a palandaDětskému pokoji dominuje palanda z masivního borovicového dřeva. Děti si odpočinou na pohodlných zdravotních matracích uložených na pevných dřevených roštěch. K dispozici mají rovněž noční stolek a komodu

V obývacím pokoji najdete velký rozkládací gauč bordové barvy a elegantní obraz s krajinou. Pokoj doplňuje nábytková sestava se satelitní TV. Rodina se může sejít u atypického kulatého stolu se čtyřmi taburetkami.

Kuchyň je kompletně vybavena nádobím (příbory, talíře, hrnečky, … ). Najdete v ní praktický hluboký nerez dřez, elektrickou troubu se 2 plotýnkami, mikrovlnou troubu, varnou konvici, kávovar a velkou lednici s mrazákem. Jídelní stůl je samozřejmostí.Apartmán - kuchyně

Ve volném čase se můžete zabavit nejen venku v přírodě a na výletech ale i na pokojích. Připravena je nejen LED TV se satelitem a příjmem více než 100 českých i zahraničních kanálů ale i wi-fi připojení k internetu a řada společenských her.

Není na co čekat! Zarezervujte si Váš pobyt v rajské přírodě hned teď!