Kontakt

CAMPING PARADIJS

Dipl.-Kffr. Univ. Ing. Jana Eremiášová
Rájov 26 (obec s č.p., neexistují názvy ulic)
381 01 Zlatá Koruna (Český Krumlov)
Česká republika
Kontaktní telefon: +420 776 898 022
E-mail: jana.eremiasova@centrum.cz
 
Souřadnice GPS: 48° 50′ 33.259″ N (48.8425628 N)
14° 21′ 47.405″ E (14.3631408 E)

Poznámka: Souřadnice GPS jsou uvedené na místo odbočky z hlavní silnice č. 39/I. Pak už se musíte řídit cedulemi.

Jak se dostanu do kempu…

  • autem?

Vyjíždím z Českého Krumlova…

Po hlavní silnici číslo 39/I směrem na České Budějovice projedu obcí Přísečná, pak se silnice svažuje do údolí k Vltavě a už musím brzdit a sledovat značení. Odbočka ke kempu je VLEVO, ještě před mostem. NESMÍM PŘEJET MOST! Je tam sice nakreslená plná čára, ale zákon umožňuje odbočovat na místní komunikace i přes ni, pokud není jiná možnost. Když jsem sjel z hlavní silnice, tak musím ten velký most podjet a po úzké cestě se po ca. 1 kilometru ocitnu v kempu Paradijs.

Vyjíždím z Českých Budějovic…

Po hlavní silnici číslo 39/I směrem na Český Krumlov ujedu zhruba 20 kilometrů. Jakmile se začne silnice svažovat do údolí k řece Vltavě, tak je nutné NEZABOČIT do obce Rájov, nýbrž MUSÍM PŘEJET MOST a teprve těsně za ním prudce zahnout doprava. Na mostě je velká cedule s nápisem CAMPING PARADIJS. Pak už jen stačí most podjet a po kilometru cesty po úzké komunikaci už budu v kempu.

  • autobusem?

Nejbližší autobusová zastávka se nachází 1 kilometr od kempu Paradijs. Je na začátku mostu v Rájově. Na této zastávce staví pouze spoje ČSAD JIHOTRANS, linka 330020 jezdící mezi Českými Budějovicemi a Českým Krumlovem. Zastávka se jmenuje RÁJOV. Na této lince se kupuje lístek až přímo u řidiče. Linka staví v Rájově zhruba každou hodinu. Do Krumlova trvá cesta zhruba 10 minut, do Budějovic asi 35 minut. Jízdní řád si můžete vyhledat zde.

  • vlakem?

Přijet vlakem do našeho kempu není moc pohodlné. Je lepší přijet autobusem, pokud nemáte vlastní automobil. Vlaková zastávka se jmenuje ZLATÁ KORUNA. Nachází se na Horní Koruně (t.j. část Zlaté Koruny). Z vlaku se musí jít pěšky 4,7 kilometru, což trvá zhruba 1 hodinu. Při cestě je poměrně velké převýšení, takže s bagáží nedoporučujeme přijet vlakem. Ti, kteří přesto trvají na vlaku, mají zde vyznačenou trasu: