O kempu

Proč jet do kempu Paradijs?

V málokterém kempu v České republice najdete takový klid a pohodovou atmosféru. Nejraději k nám jezdí:

 • rodiny s dětmi, které si chtějí vychutnat úžasnou dovolenou plnou sluníčka, procházek a relaxace,
 • senioři toužící po klidném kempování,
 • turisté a především fandové cyloturistiky a
 • íznivci odpočinku u vody.

Náš kemp není vhodný pro skupiny mladých lidí, kteří se chtějí hlučně bavit do pozdních nočních hodin. Hlasité pouštění rádia není dovoleno.

POZOR!!! KVŮLI ZACHOVÁNÍ KLIDU A POŘÁDKU, U NÁS VODÁKY VŮBEC NEUBYTOVÁVÁME!!! POČÍTEJTE S TÍM, PROSÍM!!!

Proč strávit dovolenou právě v kempu Paradijs?

Kempů v Jižních Čechách je požehnaně. Ale pobyt v našem kempu zanechá ve Vašem srdci krásné vzpomínky.

 • Kemp najdete na klidné samotě v rajské neporušené přírodě.
 • Obklopuje nás hustý les, kemp lemuje řeka Vltava.
 • Ohromí Vás úžasně čisté ovzduší.
 • Ráno Vás probudí božský zpěv ptáků.
 • Západ slunce v našem kempu je zaručeným koncertem pro oči.
 • Večery strávené u ohníčku Vás zanesou vzpomínkami zpět do dětství.
 • Je-li to potřeba, do Českého Krumlova je to skutečně jen kousek.

Paradijs je zkrátka kouzelný kemp v Jižních Čechách!

Český Krumlov – perla Jihočeského Kraje

Český KrumlovAutokemp Paradijs je ideálním místem pro kempování v Jižních Čechách! Do Českého Krumlova je to z kempu pouze 6 kilometrů. Nejlépe se do města dostanete vlastním automobilem, ale není problém se tam dopravit třeba autobusem (zastávka 1 km od kempu = 20 minut pěší chůze) nebo na kole. Ve městě pak najdete řadu obchodů, restaurací, kulturních akcí i historických památek.

Vaše návštěva je nám odměnou za vynaložené úsilí

I ten nejskeptičtější zákazník odjížděl z našeho kempu s úsměvem na rtech a milými vzpomínkami. Můžete se o tom přesvědčit v naší knize hostů. Od roku 2008 je náš malý kemp Paradijs navíc každoročně kontrolován inspektory z nizozemské agentury ACSI, která zajišťuje certifikaci kempů po celé Evropě. Je pro nás ctí, být vybráni mezi omezené množství „malých a útulných kempů“ (viz. Great Little Campsites).

Každoročně se účastníme prestižní ankety o Kemp roku České republiky. Od roku 2012 jsme se pravidelně každý rok umístili v TOP 50 z celé České republiky a v roce 2016 a 2017 dokonce v TOP 25. Moc Vám děkujeme za projevenou důvěru a věřte, že naší prioritou i nadále zůstává, Vás nezklamat.

Každou sezonu se snažíme připravit pro stálé i nové hosty něco navíc. Nabízíme Vám ubytování ve dvou stylových retro maringotkách, jež potěší zejména vyznavače nevšedních zážitků. Pro milovníky většího komfortu nabízíme vybavený rodinný apartmán či ubytování v mobilním domě. 😀 Vaše děti se navíc vyřádí například na houpačce nebo na trampolíně o průměru 3 m a všichni si mohou od roku 2012 zahrát ping pong, ruské kuželky či volejbal.

Ideální kemp na výlety

Zlatá KorunaKromě návštěvy Českého Krumlova stojí za vidění i jiné památky. Pěšky se dá dojít za půl hodiny do Zlaté Koruny, kde se nachází velmi významná historická památka – klášter s kostelem Nanebevzetí Panny Marie. Dalších 10 kilometrů dále se nachází romantická zřícenina hradu Dívčí kámen. Na kole můžete vyrazit také například na nejvyšší horu českokrumlovska Kleť s rozhlednou a hvězdárnou a na vrcholku nechybí restaurace pro doplnění energie vydané po cestě. V okolí se pak nachází řada cyklostezek vedoucích malebnou jihočeskou krajinou třeba až do samotných Českých Budějovic či na Lipno.

Více informací o aktivitách v okolí naleznete například zde.